Dátum
Miesto
Rozhodca
Trieda
Výsledok
28/10/2018 CACIB Bratislava (Sk) Gabriela Ridarčíková (Sk) Šampiónov V2, Res.CAC
27/10/2018 CACIB Bratislava (Sk) Andras Korósz (Hu) Šampiónov V2, Res.CAC
26/10/2018 CACIB Bratislava (Sk) Anne Marie Class (Fr) Šampiónov V1, CAC, Res.CACIB
06/10/2018 SPEC Bojna (Sk) Robert Jakopac (Hr) Honor V1, I-BIS Honour
03/09/2018 EuDDC Zofingen (Ch) John R. Walsh (Irl) Šampiónov V3
02/09/2018 CLUB Zofingen (Ch) Silvia Honsberger (Ch) Šampiónov V3
19/08/2018 CACIB Bratislava (Sk) Peter Fric (Srb) Šampiónov V1, CAC
18/08/2018 CLUB Šafránkuv Mlýn (Cz) Vladimír Adlt (Cz) Šampiónov V1, CAC
Champion of Poland
14/07/2018 CWC Nowy Targ (Pl) Anna Rogowska (Pl) Šampiónov V1, CWC, Best Adult Female, BOS
Show Champion of Slovakia
08/07/2018 CACIB Veľká Ida (Sk) Pettkó Csaba (Hu) Šampiónov V1, CAC
07/07/2018 CACIB Veľká Ida (Sk) Milan Bíroš (Sk) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
10/06/2018 CACIB Nitra (Sk) Charlotta Mellin (S) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
09/06/2018 CACIB Nitra (Sk) Lenka Fairaislová (Cz) Šampiónov V1, CAC, Res.CACIB
08/06/2018 CACIB Nitra (Sk) Ekaterina Senashenko (Ru) Šampiónov V1, CAC, Res.CACIB
27/05/2018 CACIB Varaždin (Hr) Hans Joachim Dux (D) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOS
26/05/2018 CACIB Varaždin (Hr) Robert Jakopač (Hr) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
20/05/2018 CLUB Szilvasvarad (Hu) Gerard Mignot (Fr) Šampiónov V1, CAC
20/05/2018 CACIB Szilvasvarad (Hu) Wanda Kotik (Pl) Šampiónov V1, CAC, CACIB
19/05/2018 CACIB Szilvasvarad (Hu) Nándor Almási (Hu) Šampiónov V1, CAC, CACIB
05/05/2018 CLUB Bojna (Sk) Klaus Rücker (D) Šampiónov V1, CAC
Champion of Croatia
29/04/2018 CACIB Zadar (Hr) Igor Selimovic (Hr) Šampiónov V1, CAC
28/04/2018 CLUB Zadar (Hr) Klaus Rücker (D) Šampiónov V1, CAC, Croatian Club '18 Winner, BOB
28/04/2018 CACIB Zadar (Hr) Rafael Malo Alcrudo (Es) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
Grand Champion of Romania
22/04/2018 CACIB Satu Mare (Ro) Pedro Ivo Santos Bispo (P) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
Champion of Romania
21/04/2018 CACIB Satu Mare (Ro) Gabriela Ridarčíková (Sk) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
21/04/2018 CAC Satu Mare (Ro) Galyna Kalinichenko (Ukr) Šampiónov V1, CAC, Best Female, BOB
Champion of Czech Rep.
08/04/2018 CAC Ostrava (Cz) Otakar Vondruš (Cz) Šampiónov V1, CAC, CAC-ČMKU, BOS, National Winner
Grand Champion of Slovakia
17/02/2018 CAC Bratislava (Sk) Milan Bíroš (Sk) Šampiónov V1, CAC
17/02/2018 CAC Bratislava (Sk) Sergej Vanža (Sk) Šampiónov V1, CAC, Victory Winner 2018
15/02/2018 CACIB Budapest (Hu) Jean Paul Kerihuel (Fr) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOS
12/02/2018 CACIB Nitra (Sk) Erika Szokol (Hu) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
Champion of Slovakia
11/02/2018 CACIB Nitra (Sk) Milan Krinke (Cz) Šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
04/02/2018 CACIB Brno (Cz) Ľubomír Kvasnička (Cz) Otvorená V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOS
03/02/2018 CACIB Brno (Cz) Bojan Matakovič (Hr) Otvorená V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOS
14/01/2018 CAC Brno (Cz) Milan Štourač (Cz) Stredná V1, CAC, CAC-ČMKU, National Winner, BOB
10/12/2017 CACIB Nitra (Sk) Željko Lozič (Srb) Stredná V1, CAC, Res.CACIB
09/12/2017 CACIB Nitra (Sk) Marian Priehoda (Sk) Stredná V1, CAC, Res.CACIB
03/12/2017 CACIB Wels (Au) Sebastian Harnik (Pl) Stredná V1, CAC
02/12/2017 CLUB Wels (Au) Jose Garcia Abad (Es) Stredná V1, CAC, Austrian Club '17 Winner
02/12/2017 CACIB Wels (Au) Heiko Wagner (D) Stredná V1, CAC
26/11/2017 CACIB Kielce (Pl) Ramune Kazlauskaite (Lt) Šampiónov V1, CWC, Res.CACIB
25/11/2017 CACIB Kielce (Pl) Tanya Ahlman Stockmari (Fin) Šampiónov V1, CWC, Best Adult Female, CACIB, BOB
12/11/2017 WDS Leipzig (D) Lisbeth Mach (Ch) Mladých V (5)/15
21/10/2017 SPEC Komarom (Hu) Andras Korozs (Hu) Stredná V2
Champion of Serbia
01/10/2017 CAC Turija (Srb) Antonio Trine Di Lorenzo (It) Stredná V1, CAC, Best Female, BOB
30/09/2017 CACIB Bačka Topola (Srb) Paroci Pal (Srb) Stredná V1, CAC, CACIB, BOB, III-BOG
24/09/2017 CAC Brno (Cz) Vladimír Adlt (Cz) Stredná V1, CAC
17/09/2017 CACIB Nitra (Sk) Milan Benkovský (Sk) Stredná V1, CAC, CACIB, BOB
16/09/2017 CACIB Nitra (Sk) Sergej Vanža (Sk) Stredná V1, CAC, CACIB, BOB
10/09/2017 CACIB Karlovac (Hr) Monika Skok (Hr) Stredná V1, CAC, CACIB
09/09/2017 CACIB Karlovac (Hr) Gonzalbo Lorenzo Maite (Es) Stredná V1, CAC
27/08/2017 SPEC Kamenný Mlyn (Sk) Gabriela Ridarčíková (Sk) Mladých V1, CAJC, Výťaz Speciálnej Výstav Mladých
26/08/2017 CLUB Hradec nad Moravicí (Cz) Yvonne McGlynn (Sc) Stredná V2, Res.CAC
20/08/2017 CACIB Bratislava (Sk) Milan Benkovský (Sk) Stredná V1, CAC, Res.CACIB
19/08/2017 CACIB Bratislava (Sk) Milan Bíroš (Sk) Stredná V2, Res.CAC
Junior Champion of Poland
06/08/2017 CWC Nowy Sącz (Pl) Lidia Pastuszak (Pl) Mladých V1, CAJC, Best Junior
16/07/2017 CWC Nowy Targ (Pl) Monika Kuriata-Okarmus (Pl) Mladých V2
15/07/2017 CLUB Grębiszew (Pl) Veronique Maunder (Fr) Mladých V1, Junior Polish Club '17 Winner
09/07/2017 CACIB Warszawa (Pl) Denis Kuzlej (Bg) Mladých V1, CAJC, Best Junior, Cruft's 2018 Qual.
25/06/2017 CACIB Brno (Cz) Heiko Wagner (D) Mladých V2
18/06/2017 CWC Kraków (Pl) Bogusław Chmiel (Pl) Mladých V1
17/06/2017 CACIB Kraków (Pl) Nikolay Sedykh (Ru) Mladých V3
27/05/2017 CLUB Bojna (Sk) Almasi Nandor (Hu) Mladých V2
Junior Champion of Hungary
14/05/2017 CACIB Miskolc (Hu) Andras Korozs (Hu) Mladých V1, CAJC, Best Junior, BOS
13/05/2017 CAC Miskolc (Hu) Alic Lejla (BiH) Mladých V1, CAJC, Best Junior
13/05/2017 CACIB Miskolc (Hu) Evgeny Rozenberg (Ru) Mladých V1, CAJC, Best Junior
08/05/2017 SPECIAL Mladá Boleslav (Cz) Martina Kučerová (Cz) Mladých V1, CAJC
07/05/2017 CACIB Lučenec (Sk) Csaba Pettkó (Hu) Mladých V1, CAJC
Junior Champion of Croatia
01/05/2017 CACIB Zadar (Hr) Sandra Kekez Veselič (Hr) Mladých V1, CAJC
30/04/2017 CACIB Zadar (Hr) Jensen Hanne Laine (Dk) Mladých V1, CAJC, Best Junior
29/04/2017 CLUB Zadar (Hr) Dainora Sudeikiene (Lt) Mladých V2
29/04/2017 CACIB Zadar (Hr) Jose Homen De Mello (Po) Mladých V1, CAJC, Best Junior, BOB
28/04/2017 CACIB Zadar (Hr) Vibor Ježek (Hr) Mladých V2
Junior Champion of Romania
22/04/2017 CAC Satu Mare (Ro) Alfonso Casells Llandosa (Es) Mladých V1, CAJC, Best Junior
22/04/2017 CACIB Satu Mare (Ro) Anna Bogucka (Pl) Mladých V1, CAJC, Best Junior
16/04/2017 CACIB Praha (Cz) Karel Klobása (Cz) Mladých V1, CAJC
Junior Champion of Slovakia
02/04/2017 CACIB Bratislava (Sk) Bojan Matakovič (Hr) Mladých V1, CAJC
01/04/2017 CACIB Bratislava (Sk) Chris Zeniou (Cy) Mladých V1, CAJC
18/03/2017 CACIB Katowice (Pl) Vladimír Piskay (Sk) Mladých V2
19/02/2017 CAC Bratislava (Sk) Jaroslav Matyáš (Sk) Mladých V1, CAJC, Best Junior, Výťaz Slovenska Mladých
Puppy Champion of Slovakia
15/01/2017 CACIB Nitra (Sk) Sergej Vanža (Sk) Dorastu VN1
14/01/2017 CACIB Nitra (Sk) Milan Benkovský (Sk) Dorastu VN1
04/12/2016 CACIB Nitra (Sk) Bojan Matakovič (Hr) Dorastu VN1
03/12/2016 CACIB Nitra (Sk) Zaza Omarov (Geo) Dorastu N
27/11/2016 CACIB Zagreb (Hr) Umit Ozkanal (Tur) Dorastu VN1
26/11/2016 CACIB Zagreb (Hr) Zilli Orietta (It) Dorastu VN1
06/11/2016 CACIB Bratislava (Sk) Milan Krinke (Cz) Mladší Dorast VN1
05/11/2016 CACIB Bratislava (Sk) Daniele Poltri (It) Mladší Dorast VN1
02/10/2016 CACIB Bačka Topola (Srb) Ligita Zake (Lt) Mladší Dorast VN1
01/10/2016 CAC Turija (Srb) Falk Siewert (D) Mladší Dorast VN1
25/09/2016 CACIB Karlovac (Hr) Mladen Ercegovič (Hr) Mladší Dorast N
24/09/2016 CACIB Karlovac (Hr) Eytan Hendel (Isr) Mladší Dorast VN1
03/09/2016 CLUB Bojna (Sk) Milan Štourač (Cz) Mladší Dorast VN1, BIS Minor Puppy







:: späť ::

Great Danes Elizabeth's Meadows :: Chovatelská Stanica Elizabeth's Meadows

Lenka Baranová Nazarejová & Jan Baran
Záborské 405, 082 53 Záborské
Slovensko, EURÓPA
48°56'49.0152174" N 21°17'41.7350578" E

tel. +0042.190.365.04.86
e-mail: baranova.lenka111@gmail.com
www: www.elizabethsmeadows.sk


® All Rights Reserved *2017*
© Copyright & Design by Klaudia Karłowicz
Only for Elizabeth's Meadows